25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Potřebujete nutně automobil a nemáte svůj? Využijte služeb pražské autopůjčovny.

Řadíte se k těm, co bez auta nedají ani ránu a využíváte jej denně k cestě do práce, na nákupy, k lékaři apod.? V dnešní době se bez auta neobejde žádná rodina a automobil je její součástí. Jste však v nepříjemné situaci, kdy musí váš vůz do servisu a vy nevíte, co si počnete? Jak se dopravíte do práce? Při představě cestování hromadnou dopravou se vám už nyní dělá špatně? Jestliže jste bez auta, máme pro vás řešení. Existují autopůjčovny, které vám automobil vypůjčí na potřebnou dobu.

Služeb autopůjčovny můžete využít v mnoha případech, nejen tehdy, kdy nebudete mít k dispozici vaše rodinné auto, ale třeba také tehdy, pokud se chystáte na dovolenou do zahraničí a vlastním autem jet nechcete, protože je třeba jen 5-ti místné. Vozidlo je možné si vypůjčit také na svatbu, jestliže toužíte, aby vás ve váš nejkrásnější den v životě vozilo to nejluxusnější auto.

Kde si auto výhodně vypůjčíte?

Pražská autopůjčovna Fides půjčuje nejrůznější automobily, od malých, středních, luxusních, sportovních, s automatickou převodovkou, až po mikrobusy. Poskytuje služby, které jsou s využívám vozu spojené. Po celé Praze je doprava a vyzvednutí vozu zdarma. Auta jsou v perfektním a čistém stavu, samozřejmostí je pojištění. Platbu za vypůjčení je možné provést jakoukoli formou, která vám bude vyhovovat. Můžete očekávat maximální spolehlivost.

Jakými vozy autopůjčovna Fides disponuje?

Autopůjčovna Fides disponuje kvalitním vozovým parkem. Vypůjčit si můžete např. vozy značek Audi, Mercedes, Škoda, VW, Nissan, Opel, Lexus, Jaguár, Porsche a další. Třeba na dovolenou, pokud vás pojede více, než 5, je ideální vypůjčit devíti místný Opel Vivaro. Pro běžný provoz můžete využít vozy z malé a střední třídy. Jestliže chcete, ať vás auto dobře reprezentuje, tak je pro vás určena třída aut luxusních. Z těchto si můžete vybrat také na svatbu.

Autopůjčovna Praha Fides se nachází na Praze 11, Pod Chodovem 5. Doporučujeme navštívit webové stránky http://www.autopujcovnafides.cz/, kde si můžete prohlédnout jednotlivé vozy k vypůjčení a dozvědět se řadu dalších užitečných informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient