26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

V garáži vám může stát konečně nové auto

Chcete mít nové auto, ale nestačili jste si našetřit dostatek vlastních finančních prostředků? Nezoufejte, nemusíte nákup nového vozidla odkládat, stačí si půjčit peníze, a pak je splácet. Ale otázkou je, jakou si vybrat autopůjčku – bankovní či nebankovní? Na to se podíváme v dnešním článku.

Nebankovní, nebo bankovní autopůjčka?

Když se řekne autopůjčka, každý si představí, že jde žádat o půjčku do banky. Ale v bance na vás čeká zdlouhavé papírování a navíc musíte doložit potvrzení o svém příjmu. Autopůjčka často vyžaduje v bance i ručitele, bez něho se prostě neobejdete, protože si budete půjčovat poměrně vysokou částku. Důležité ale je, abyste neměli záznam v registru dlužníků, jinak byste totiž byli pro banku nespolehlivým klientem a půjčku by vám ihned zamítla. Ale výhodou bankovní autopůjčky jsou její nižší úroky.

Pokud ale nechcete podstupovat zdlouhavé vyřizování, pak se obraťte na nebankovní sektor. Nebankovní společnosti prezentují své nabídky v rámci inzerce zdarma. Ale zde musíte dávat pozor na podvodníky, jichž není na nebankovním trhu málo. Abyste nenaletěli nějakému podvodníkovi, obraťte se na kvalifikovanou a stabilní společnost, jako je například Nejlepší autopůjčka. U této společnosti se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, ani neférového jednání.

Co nabízí Nejlepší autopůjčka?

Jestliže chcete tedy žádat o půjčku u nebankovní společnosti, zvolte Nejlepší autopůjčku. Tato společnost má na úvěr na auto esa v rukávu. Tím prvním z nich je, že si o půjčku můžete zažádat přes internet. Nemusíte tak nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Dále vám nebudou kladeny nepříjemné dotazy, ani společnost neprověřuje vaši finanční historii. O půjčku tedy mohou žádat i klienti, kteří neuspěli v bance. Jedná se o půjčku účelovou, a tak z ní nemůžete koupit pneu či jiné náhradní díly.

Autopůjčka je ideální volbou pro lidi s nízkou bonitou. Ocení ji tedy studenti, lidi v penzi, ženy na mateřské dovolené či zaměstnanci ve zkušební době. Získejte až 200 000 Kč na své nové auto u Nejlepší autopůjčky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient