18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Recenze Porsche Panamera Turbo

Porsche Panamera Turbo bylo navrženo pro jedince, kteří mají rádi přitažlivou image, praktičnost a naprostý luxus. Jedná se v podstatě o čtyřdveřovou varianci, která disponuje několika znatelnými prvky. Zaprvé řadí se mezi atraktivní sportovní auta, která nepopřou exkluzivní limuzínu. Přední strana vozu je skvělá, zatímco zadní část se jeví na první pohled nepřitažlivě. Navíc vysoká linie střechy nejde moc dohromady ze zadní části, neboť působí mohutným nafoukaným dojmem.

Porsche Panamera Turbo vyniká luxusně zařízeným interiérem, který je nejenom stylový a moderní, ale i maximálně odolný. Kromě toho je vybaveno množstvím úžasných vymožeností. Na palubní desce lze objevit spoustu tlačítek. Celý vnitřek vozu je sladěn do půvabných barevných tónů, mimo pravé kůže tu narazíte na dřevěné detaily. Tento typ luxusního vozu má pevně uchycená sedadla, jež jsou absolutně pohodlná. Samozřejmostí je i spousta volného prostoru. Například část kufru má čtyři sta čtyřicet pět litrů, pakliže se sklopí sedadla lze dostat přes dvanáct set litrů volného prostoru. Bohužel tento vůz disponuje nesklopitelnou středovou loketní opěrkou, která se nachází mezi sedadly. Toto auto esa v rukávu určitě má.

Pod kapotou tohoto luxusního automobilu je vidlicový osmiválec o objemu 4,8 litru, nechybí zde ani sedmistupňová dvouspojková převodovka, pohon všech kol, nastavitelný podvozek a další pokrokové vychytávky. Porsche Panamera Turbo má výkon neuvěřitelných pět set koní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient