26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Sporťáček Volvo V60 D3 R-Design ze severu

Volvo V60 D3 R-Design se pyšní značně moderními tvary a sportovnějšími křivkami. Jedná se o automobil s krásně vyváženými proporcemi, doplněné o úžasně vkusné doplňky. Přesto všechno je pro tento model příznačný originální skandinávský design.

Volvo V60 D3 R-Design patří do unikátní kategorie bezpečných a spolehlivých automobilů, které jsou opatřeny robustní karosérií. Tento model disponuje neobyčejně řešeným předním a zadním nárazníkem, tvarovaným difuzérem s dvěma skvělými výfukovými koncovkami, dekorativními orámováním kolem oken. V tomto autě naleznete systém ochrany při bočním nárazu, šestistupňovou manuální převodovku, elektrickou parkovací brzdu, sedadlo spolujezdce s báječným senzorem přítomnosti, elektronický imobilizér, posilovač řízení a jiné vychytávky.

Tento skvělý vůz má několik předností, k těm nejatraktivnějším patří absolutně komfortní a zároveň super rychlý podvozek, exkluzivní provedení interiéru, výtečné tlumení nerovností, znamenité sladění motoru s převodovkou, perfektní odhlučnění nejenom motoru, ale i kol. Mimoto do tohoto vozu byly namontovány pokrokovější prvky aktivnější bezpečnosti.

Auto má i několik nezanedbatelných nedostatků, jako je menší zavazadlový prostor, neuspokojivý výhled vzad či nemoderní grafika palubního počítače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient