18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Ohnivá Ibiza

Vozy SEAT IBIZA jsou ve značné míře populární  pro svůj dokonalý tuning. Obzvláště pozornost na sebe strhly modely vozu GTI, později i varianta CUPRA, kterým nechybí dosti silný výkon. Kromě těchto vozů se postupem času na trhu objevila nová verze Ibizy, jež řidiče láká nejen velmi atraktivním designem, nýbrž i použitou moderní výbavou.

Seat Ibiza Sport Coupe vyniká dynamičtějšími křivkami, které mají sportovnější a dravější ráz. Také disponuje skvělými detaily na karosérii po obou bočních stranách. Tento model se může pochlubit ještě výraznějšími tvary a zářivější barvou. Dostal unikátně řešené nárazníky v kombinaci se spoilerem, který oplývá perfektními otvory pro ještě lepší proudění vzduchu.

To ovšem není vše, dále si můžete povšimnout ostřejších vypracovaných světlometů v pomyslně mračící linii, mřížky chladiče, mlhovky, menšího zadního okénka, litých kol. Uvnitř vozu je elegantně sladěn. Narazíte zde dozajista na výraznější prvky, jako je multifunkční kožený volant, řadicí páka či palubní deska.

Koupit si můžete toto vozido u prodejce, který má na auto esa v rukávu. Mějte ve své garáži vozidlo, po němž již dlouho toužíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient