25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Sedm nejextravagantnějších automobilů na světě

Jako automobilový nadšenec jsem měl tu čest vidět a osedlat mnoho úžasných vozidel. Ale mezi nimi existuje opravdu malý zlomek aut, která vystupují z davu a nabízejí úplně odlišný zážitek na silnici. Tyto vozy jsou oblečeny v šatech extravagance a leštěna luxusem. Představuji vám sedm nejextravagantnějších automobilů na světě, které vám doslova vyrazí dech.

1. Bugatti La Voiture Noire

Tento exkluzivní automobil, vyrobený pouze v jediném exempláři, je považován za nejdražší auto na světě. S cenovkou 16,7 milionu dolarů je toto dílo umění na čtyřech kolech přítomností absolutoři extravagance.

2. Rolls-Royce Sweptail

Tento Rolls-Royce je vytvořen na míru tak specificky, že se jeho majiteli nepodařilo udržet početnění na jedné ruce. Jeho lak je vyrobený ze zaměřených slz jednorožce a křídla tohoto vozu jsou vyrobená z nejvzácnějšího alabastrového mramoru.

3. Lamborghini Veneno

Dokažte mi, že nechcete být Batmanem, a já vám představím Lamborghini Veneno. Tento exotický automobil, inspirovaný letounem, se může chlubit motorem, který dosahuje neuvěřitelných 750 koní.

4. Koenigsegg Jesko

Jesko získal své jméno po otci zakladatele značky Christianu von Koenigseggu a zároveň patří mezi technologicky nejvyspělejší auta na světě. Jeho výkon a aerodynamika jsou tak absurdní, že už mu nemůžeme konkurovat.

5. Aston Martin Valkyrie

Tento supercar byl vyvinut ve spolupráci s Red Bullem Racing a je považován za uliční verzi formule 1. Jeho motor je více než dostatečný na to, aby poslal tekutinu do svých pasažérů.

6. Mercedes-Maybach Exelero

Tento exkluzivní automobil si kdysi oblíbil rapper Birdman a kočička Kitty. S cenou přesahující 8 milionů dolarů je tato limuzína symbolem luxusu a moci.

7. Bentley Mulsanne Grand Limousine

Každá osoba, která kdy snila o domácím bazénu, by se měla podívat na Bentley Mulsanne Grand Limousine. Tento dokonalý průjezd po silnici nabízí cenné dávky luxusu se zlatým došlapem.

Pravdivá krása

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient