19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Super bomba Audi r8

Chtěli byste si koupit a udělat radost novým nebo jiným autem? V tomto článku bychom vám chtěli něco říct o zajímavém automobilu, kterým je  Audi R8.

Audi R8 se řadí mezi sportovní auta společnosti Audi, který se vyrábí od roku 2007.

Výbava

Jako první model této značky je automobil obohacen o motor, který je uložen uprostřed. Když tento vůz srovnáme například z konkurenčním Porsche, tak ve srovnání s ním se řadí Audi R8 mezi auta, která jsou klidná, vhodná pro jakékoliv použití a také vozidlo je velice příjemné a pohodlné.

Pohodlný interiér

Automobil ve vnitřním prostoru nám nabídne komfort a pohodlíčko. Interiér je vyroben z kůže, vláken, která jsou z uhlíku, známé jako karbon. V současnosti jsme si mohli všimnou novinky v podobě Audi R8, která je celá v karbonových vláknech. Výhodou je, že díky tomuto je vůz rychlejší a také má menší hmotnost. Také vás potěší převodovka, která se vyznačuje svou přesností a rychlostí. Dočkáte se také dostatečného místa pro hlavu i když je auto poměrně nízké.

Další zajímavosti

Ve všech modelech Audi R8 uvidíte světlomety LED, které mají novou techniku. Část motoru je vyrobena ze slitiny křemíku i hliníku. Protože hodně lidí si přálo plastový přední spoiler, vyztužený uhlíkovými vlákny, tak se i této přednosti u tohoto auta dočkáte. Těšit se na tuto Audi můžete ve dvou barvách a to v bílé Ibis a červené Brilliant a další bary jsou 4 metalické.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient