28. 11. 2020

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Jaké auto je vhodné pro studenty?

Jako rodiče chcete pro své děti samozřejmě to nejlepší a chtěli byste jim také mnohdy splnit všechna přání. Proto možná uvažujete pro ně o koupi auta, které by jim sloužilo na cestách do školy, ať už vůz koupíte kdekoliv. Vaše děti vám budou vděčné i za menší auto, protože nevyžadují velký rodinný vůz, hlavně, aby je spolehlivě a za dobrou cenu dopravilo tam kam potřebují se dostat.

Jaký výkon auta?

Mějte na paměti, že auto s vyšším výkonem také znamená větší spotřebu paliva. Taková auta mají také dražší havarijní a povinné pojištění.

Starší nebo nové auto

U nového auta se dá předpokládat, že je v pořádku motorově. Máte na něj záruku a v případě potřeby něco opravit lehce seženete autorizovaný servis. Při pořízení staršího auta jsou však menší pořizovací náklady. A i v tomto případě můžete pořídit auto, které bude v pořádku po technické stránce a bude vašemu dítěti sloužit dlouho.

Co pojišťovna

Při výběru pojišťovny je dobré si sepsat údaje o autě, také o řidiči a podle toho se rozhodovat a porovnávat. V některých pojišťovnách vám nabídnou možná slevu pro ženy, jinde je naopak taková pojistka drahá. Zkuste si třeba porovnat parametry pojišťoven na internetu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web vyrobili ve Webklient.cz