25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Jaké auto je vhodné pro studenty?

Jako rodiče chcete pro své děti samozřejmě to nejlepší a chtěli byste jim také mnohdy splnit všechna přání. Proto možná uvažujete pro ně o koupi auta, které by jim sloužilo na cestách do školy, ať už vůz koupíte kdekoliv. Vaše děti vám budou vděčné i za menší auto, protože nevyžadují velký rodinný vůz, hlavně, aby je spolehlivě a za dobrou cenu dopravilo tam kam potřebují se dostat.

Jaký výkon auta?

Mějte na paměti, že auto s vyšším výkonem také znamená větší spotřebu paliva. Taková auta mají také dražší havarijní a povinné pojištění.

Starší nebo nové auto

U nového auta se dá předpokládat, že je v pořádku motorově. Máte na něj záruku a v případě potřeby něco opravit lehce seženete autorizovaný servis. Při pořízení staršího auta jsou však menší pořizovací náklady. A i v tomto případě můžete pořídit auto, které bude v pořádku po technické stránce a bude vašemu dítěti sloužit dlouho.

Co pojišťovna

Při výběru pojišťovny je dobré si sepsat údaje o autě, také o řidiči a podle toho se rozhodovat a porovnávat. V některých pojišťovnách vám nabídnou možná slevu pro ženy, jinde je naopak taková pojistka drahá. Zkuste si třeba porovnat parametry pojišťoven na internetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient