18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOP 10 nejextravagantnějších automobilů všech dob

Sekce 1: Začneme velkolepě

Představte si, že máte neomezený rozpočet na nákup automobilu. Co byste si vybrali? Možná byste sáhli po něčem, co je tak extrémní, že by vám při pohledu na něj zamrzl dech. Tento článek je věnován nejnákladnějším a nejextravagantnějším automobilům, které byste si vůbec dokázali představit.

Sekce 2: Dívčí nejlepší přítelkyně

Začneme velikou klasikou. Rolls-Royce Phantom. Tento klenot luxusu je považován za opravdovou lahůdku na silnicích. Pokud vás zajímá, kolik vás taková kráska při nákupu oloupe, jedná se o závratný milion dolarů. Ale co přece nekoupíme pro zhuštění svých vlastních řad?

Sekce 3: Rychlost je mým druhým jménem

Když si sednete za volant Bugatti Veyron, máte za sebou nejen jedinečný vzhled, ale i skutečný výkonový monstrum. S možností dosahovat rychlosti až 430 kilometrů za hodinu, to je jednoznačně automobil, který ukazuje, co je opravdová síla.

Sekce 4: Extravagance s královskými kořeny

Kočár tisíciletí – tak se mnozí obracejí na Bentley Mulsanne. Tento luxusní sedan kombinuje dokonalý design, komfort a výkon. Je to automobil, ve kterém se budete cítit jako pravý monarcha, ať už jste nebo nejste vlastníkem koruny.

Sekce 5: Závodní království

Pokud jste fanouškem rychlosti a adrenalinu, nemůžeme zapomenout na Ferrari LaFerrari. Toto auto je opravdovým technickým zázrakem a snem každého nadšence do motorů. S cenovkou přesahující 1,3 milionu dolarů vás toho vaše bankovni účet bude stát, ale stojí to za to.

Sekce 6: Blížíme se k cíli

Audi R8. Vyrostl jako měřítko všech automobilových milenců. Válcový zvuk, který tato dokonalost motoru vydává, je pouze ukázkou toho, co je pod kapotou. S tímto sportovním autem čelíte světu s pocitem, že jste právě označili políčko ve svém životě. A co je opravdu dobré, absolutně nevíte, jak moc to stálo.

Sekce 7: Nejdražší pivo?

Úžasné, ale není to náš poslední úsek. Lamborghini Veneno se s oblibou označuje jako nejdražší automobil světa. A když říkáme nejdražší, myslíme tím tří miliony dolarů. S tímto voze je jasné, že s sebou nesete velmi exkluzivní pár kol. Ale užijete si každý kilometr, ať už jste na cestě kamkoliv.

Pohled na budoucnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient