18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Top 5 nejextrémnějších hyperaut na trhu: Takhle ještě neviděl ani Jeremy Clarkson!

Brutální výkon a nekompromisní design

Jste fanoušci rychlých aut a adrenalinu? Pak jste na správném místě! V dnešním článku si představíme pět hyperaut, která rozhodně nejsou pro slabé povahy. Tyto stroje si neberou servítky a jejich výkon a design vás rozhodně dostanou.

Koenigsegg Jesko Absolut

Na prvním místě se umístil Koenigsegg Jesko Absolut s neuvěřitelným maximálním výkonem a aerodynamikou, která vás doslova odnese.

BUGATTI Chiron Super Sport 300+

Druhé místo patří legendární značce BUGATTI s modelem Chiron Super Sport 300+, který nedávno dosáhl rychlosti 490 km/h. To je opravdová špička!

McLaren Speedtail

Pokud si oblíbíte eleganci a výkon spojený v jednom autě, pak je pro vás určený McLaren Speedtail. Tento unikát se řadí mezi nejrychlejší auta světa.

Rimac C_Two

Rimac C_Two je ukázkou toho, že elektromobilita může být nejen ekologická, ale také extrémně rychlá. S výkonem 1914 koní a akcelerací na 100 km/h za méně než 2 vteřiny vás dostane!

Pagani Huayra BC

Závěrem si představíme Pagani Huayra BC, který je kombinací italské elegance a neskutečného výkonu. Tento hyperauto vás doslova uhrane svým designem.

Ještě více extrémní aut v sekci “TopGear”

Chcete znát další exkluzivní hyperauty, které vám doslova vyrazí dech? Navštivte sekci “TopGear” našeho magazínu a nechte se unést do světa nejrychlejších a nejextrémnějších aut!

hyperauta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient