19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Nejlepší super vozy roku 2021

Nové exkluzivní super vozy na trhu

Rok 2021 přinesl do světa automobilů nové exkluzivní super vozy, které okouzlily nejen milovníky rychlosti, ale i designu a luxusu. Mezi největší novinky patří elektrické hyperauto Rimac Nevera, které díky svým špičkovým technologickým inovacím dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 1,85 sekundy.

Revize legend: nové verze ikonických modelů

Automobilky jako Ferrari, Lamborghini či Porsche nezůstaly pozadu a představily revizované verze svých ikonických modelů. Ferrari 812 Superfast se těší zcela novému aerodynamickému designu a upravenému motoru V12, zatímco Lamborghini Huracan EVO stále dokazuje, že je králem okruhů a silnic. Porsche 911 GT3 pak zaujme svou precizní řídící mechanismem a vylepšenou aerodynamikou.

Nečekané překvapení: nový hráč na trhu

Největším překvapením tohoto roku je nový hráč na trhu super vozů – americká automobilka Tesla představila svůj první super vůz s názvem Tesla Roadster. Tento elektromobil slibuje neskutečný výkon a rychlost, které umístí Teslu mezi špičku automobilového průmyslu.

Nejlepší super vůz roku 2021

I když výběr tohoto roku byl nesmírně těžký, nemůžeme opomenout nejlepší super vůz roku 2021 – Bugatti Chiron Pur Sport. Tento automobil kombinuje technickou dokonalost s nádherným designem a výkonem, který překračuje veškerá očekávání. Pokud si chcete dopřát absolutní luxus a nekompromisní výkon, je Bugatti Chiron Pur Sport volbou pro vás.

Exploze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient