19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Jaké automobily by si vybrali superhrdinové?

Iron Man’s Pick

Když se podíváme na superhrdinu Iron Mana, je jasné, že jeho ideálním vozem by byl nějaký rychlý, luxusní a futuristický automobil. Jeho volbou by nemohl být nic jiného než nejnovější model Tesla Roadster. S dokonalým designem, neskutečným výkonem a ekologickým pohonem by byla tato volba pro Iron Mana naprostým strůjcem.

Wonder Woman’s Choice

A co by si vybrala šikovná amazonka Wonder Woman? Určitě by zvolila něco stylového a vkusného, ale zároveň se silným výkonem. V tomto případě by to mohla být nová Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. S italským stylem a 510 koňmi pod kapotou by tato volba seděla Wonder Woman jako ulitá.

Thor’s Ride

Pokud se zaměříme na Thora, bůha hromu, jeho volba by musela být exotická a výrazná. Pro něj by nejlepší volbou byl Lamborghini Aventador. S výrazným designem, řečí motoru a neskutečným výkonem by Thora provázel kamkoliv potřeboval.

Captain America’s Car

A co by si vybral kapitán Amerika, symbol svobody a spravedlnosti? Jeho volbou by byl bezpochyby Ford Mustang GT. S americkým duchem, výkonem a designem by tento klasik znázorňoval vše, co Captain America reprezentuje.

Black Widow’s Choice

Když se podíváme na černou vdovu, určitě by preferovala něco elegantního, ale zároveň neoblíbeného. Její volbou by byl nový Jaguar F-Type. S elegantní linií, působivým výkonem a špičkovým interiérem by se tato volba hodila k Black Widow jako žádná jiná.

Hulk’s Machine

A na závěr se podíváme na Hulka, obrovského a silného, který by potřeboval něco, co by zvládl jeho sílu. Jeho volbou by byl Mercedes-Benz G63 AMG 6×6. S monstrózní velikostí, obrovským výkonem a terénními schopnostmi by se tento monstrózní vůz stal Hulkovou mašinou.

Superhero Cars

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient