25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Neuvěřitelné příběhy z automobilového světa

1. Korsa, která se proměnila v raketu

Přítele z bývalé NDR vyhodilo doslova do vesmíru

Na naše redakční oči se dostal neuvěřitelný příběh jednoho odvážného Němce, který se rozhodl pozvednout automobilový průmysl na úplně novou úroveň. Jeho cílem bylo přeměnit jeho sice útulnou, ale poněkud zastaralou Opel Corsu z roku 1998 v raketu schopnou dosáhnout vesmíru. Může se to zdát jako neskutečný sen, ale tenhle chlápek ho dokázal uskutečnit!

2. Vodní stráň, kterou pohltila batyskaf i auta

Dramatické závody na dně jezera

Na první pohled to vypadalo jako obyčejná soutěž vozidel na neobvyklém terénu – vodní stráni. Jenže tohle nebyla jen tak ledajaká stráň – na dno se ženoucí vodní proudy postupně pohltili všechny přihlášené batyskafy i terénní vozidla. Neuvěřitelné scény se odehrály pod hladinou jezera a my vám přinášíme veškeré podrobnosti.

3. Bus versus supersport

Mrtvoly z metrového souboje na dálnici

Jaké by to bylo, kdyby autobus mohl závodit se supersportovním autem? A co kdyby oba šílenci bojovali na dálnici o vítězství? Tohle si ovšem nechávali jen pro svůj vlastní adrenalinový zážitek dva namyšlení frajeři v Rusku. Pravděpodobně nikdy nepřemýšleli o tom, že se jejich souboj stane tragédií a oni oba skončí jako mrtvoly.

4. Nejdražší a nezbytné výbavy

Vyberte si z nejvýstřednější výbavy, které vám změní život

Měli jste někdy pocit, že váš vůz potřebuje něco víc? Něco, co ho opravdu dělá jedinečným a výjimečným? Něco, co vám změní celý život? Možná jste nenašli správnou výbavu. Ale my vám ukážeme ty nejdražší a nejexkluzivnější doplňky na trhu, které vás zcela určitě ohromí.

5. Záchrana z auta naopak

Opatrně, toto JSOU profesionálové

Jsme zvyklí vidět, jak se z hasičských aut snaží vyprostit uvězněné řidiče a pasažéry. Ale co když se situace obrátí? Když profesionálním Hasokrvněm uvízne automobil, musí jim někdo pomoci – a tím jsou ostatní, méně zkušení hasiči. Je to možné? Podívejte se sami.

6. Psaři a jejich výpravy

Deset nejoblíbenějších aut pro psy

Většina z nás má ráda psy a cestování s nimi. Ale někteří psiři jdou ještě dál – a vyrazili jsme s nimi na nejdivočejší a nejodvážnější výpravy. Navíc jsme pro vás sestavili žebříček těch nejlepších vozidel pro vaše čtyřnohé kamarády.

7. Turboboost: Když je rychlost příliš rychlá

Krátký okamžik, který změnil život na vždy

Rychlost je vzrušující. Ale co se stane, když je rychlost příliš rychlá? Odpověď na tuto otázku nejspíš znáte, ale my vám přinášíme nejvtipnější a nejšokující příběhy z okamžiků, kdy byla rychlost opravdu příliš rychlá.

Závod aut na okruhu

Závod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient