22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Kde sehnat levnější povinné ručení?

Není pochyb o tom, že v dnešní době krize člověk šetří, jak je to jde a pokud je možné na něčem ušetřit, i kdyby jen tisícovku ročně, je to jen a jen dobře. Protože každá koruna se hodí a když jde snížit rodinný rozpočet, tak proč ne? Tam, kde byste mohli v každém případě ušetřit je povinné ručení. Dnes už téměř v každé domácnosti najdeme automobil a jelikož je povinné ručení zákonem povinné pojištění odpovědnosti za škody, které můžete způsobit provozem svého vozu, v každém případě zatěžuje rodinný rozpočet. Proto by byl určitě ne jeden rád za radu, jak platit za povinné ručení méně! A mnozí z vás platí právě více, než je nezbytné.

Je zřejmé, že povinné ručení není pro všechny stejné. Cena se stanovuje individuálně na základě automobilu i jeho majitele. A jak tedy najít, kde právě vám poskytnou to nejlepší povinné ručení? Nad odpovědí není potřeba dlouho uvažovat. Stačí využít jednoduché kalkulačky povinného ručení, kterou nabízí řada internetových portálů. Jedním z nich je i expresnipojisteni.cz. Zde nabízí povinné ručení srovnání všech pojišťoven v ČR.

Pro srovnání nabídek stačí málo. Vyplníte pouze údaje ve snadném a rychlém formuláři. Jedná se o údaje o vozidle a o vás, jako vlastníkovi automobilu. U vozidla je nutné sdělit, o jaký typ a výrobce auta se jedná, rok výroby, výkon a objem motoru. O sobě pak vyplníte údaje o věku, bydlišti, zda jste třeba držitel průkazu ZTP. Veškeré tyto parametry mají na výpočet povinného ručení vliv. Poté dáte odeslat a portál vám nabídne nejlepší povinné ručení ušité přímo na míru.

Jestliže vás nabídka osloví a vy si některou vyberete, skrze tento web je možné sjednat povinné ručení online. To má řadu dalších výhod, protože díky portálu, který umožní srovnání nabídek pojišťoven, vzniká konkurenční boj mezi pojišťovnami. Ty tak vidí, která pojišťovna nabízí jaké ceny. Od tohoto serveru získávají pojišťovny mnoho klientů a právě proto může expresnipojisteni.cz sjednat smlouvy, ve kterých jsou lepší cenové podmínky. Takové ceny byste sami jistě nevyjednali. Sjednání je online, tudíž nevznikají další náklady, které jsou potřebné při osobním sjednání a díky tomu jsou opět ceny výhodnější.

Zkuste i vy porovnat povinné ručení s vašimi zadanými údaji a uvidíte, jak je to snadné a ušetříte. Už neplaťte zbytečně nic navíc, když nemusíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient