25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Vreg pele Tony Almeida a jeho nejlepší čtyřkolky: 5 večírkových hříchů, které nezapomeneš!

1. Nebezpečně X-tým

Fandové Tonyho Almeidy z akčního seriálu 24 hodin možná ani netuší, že tento neúnavný bojovník proti terorismu má také slabost pro rychlé čtyřkolky. A jak jinak než nebezpečně a na děsivé úrovni. Jeho oblíbenou mašinou je totiž Yamaha YFZ450R, která si zaslouženě získala přezdívku “Nebezpečně X-tým”. Svižným řízením a strhujícím výkonem, který vynesl za deset let na trh dokonce pět modelů tohoto žhavého off-road stroje, je YFZ450R dokonalou volbou pro ty, kteří mají neustále potřebu překonávat hranice.

2. Dodáním proti zločinu

Světlomety zapnuté a pochodně vztyčené! To je způsob, jakou svou nejnovější vášeň pro čtyřkolky propagoval Tony Almeida. Jeho druhou láskou je totiž Dodge Ram 1500, známý také jako “Dodání proti zločinu”. S masivním exteriérem a luxusním interiérem je tento pickup jasnou volbou pro ty, kdo neváhají vyjet na cestu a s úsměvem se postavit zlu. Ať už bojují proti teroristům nebo jen rozváží sílu Ameriky, s tímto krásným vozem jsou vítězové vždy na straně dobra.

3. Vrcholu vzdorující královna

Verner Herzog řekl, že “krásná auto je krásnější než katastrofa”, a Tony Almeida se s ním nemohl víc souhlasit. Proto zvolil královnu krásy mezi terénními vozidly – Land Rover Range Rover Vogue. Tento majestátní off-road automobil dokáže zdolat jakékoli překážky, ať už je to špinavé bahno, prudká horská cesta nebo jen běžní smrtelníci, kteří nemají žádnou šanci na jejich cestě. S špičkovou technologií a luxusním designem je Land Rover Range Rover Vogue bezpochyby královnou Tonyho osobní sbírky.

4. Létavý honák

Kdo řekl, že auta musí zůstat na zemi? Tony Almeida ne! Jeho “Létavý honák” je Aston Martin DB11, který zaujme ve vzduchu stejně jako na silnici. Tento vzdušný automobil je vybavený jedinečným aerodynamickým designem, který mu dopřává neuvěřitelnou stabilitu při letu. A s úchvatným výkonem motoru V12 je Aston Martin DB11 zkrátka letící kus luxusu, který si nemůže dovolit každý.

5. Odvážný odposlouchávač

Na poslední chvíli se představíme odposlouchávačem automobilového světa, který se jmenuje Audi R8 V10 Plus. S dohledem 0-100 km/h za 3,2 sekundy je tento pořádný transparent a Tonyho důvěrníkem ve všech akčních dobrodružstvích. S jeho mrazivým zvukem V10 motoru a pozoruhodnou stabilitou je Audi R8 V10 Plus odvážnou volbou pro ty, kteří nechtějí nic méně než vrchol.

Ocelová moc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient