19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Výroba nového modelu Škoda Octavia

Automobilka Škoda Auto zahájila 17. prosince 2012 výrobu nového modelu Škoda Octavia. Tento model se vyrábí v Mladé Boleslavi a již koncem března roku 2013 bude mít Škoda Octavia premiéru v některých evropských zemích. Nová Škoda Octavia bude k dostání také s pohonem na CNG, což je stlačený zemní plyn.

Jak jste si již mohli všimnout, Škoda Octavia je nejen v České republice velmi oblíbeným automobilem. Hned za ním následuje Škoda Fabia, a pak další modely Škoda. Není tedy divu, že je Škoda Octavia srdcem značky Škoda.

Nový model má být nejlepší Octavií všech dob. A hlavním cílem je navázat na úspěšný prodej předchůdců a posílit postavení značky na mezinárodních trzích. Kvůli výrobě nového modelu rozšířila automobilka hlavní závod v Mladé Boleslavi. Denně se tak má vyrobit místo 800 až 1 200 vozů. V Mladé Boleslavi se vyrábí Škoda Octavia, Škoda Rapid a Škoda Fabia.

Škoda Auto má na auto esa v rukávu. Letos automobilka opět získala ocenění „Exportér roku“, a to už po osmnácté v řadě za sebou. Těšte se tedy na nový model této významné značky. Již brzy se v autě můžete prohánět i vy. Buďte trpěliví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient