18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Kde vykoupí váš autovrak?

Stojí vám na zahradě nepojízdné auto a nevíte, co s ním dělat? Koupili jste si nový vůz a potřebujete se zbavit toho starého, který je však zralý spíš na vyřazení? Víme, kde se o autovraky postarají, a ještě vám za ně zaplatí. Vše probíhá rychle a jednoduše.

Zahotové je společnost, která vykupuje automobily za hotovost přímo na ruku. Vykupuje však nejen pojízdné osobní automobily. Koupí i stavební a užitková vozidla, vozidla s propadlou STK, veterány nebo autovraky. I nepojízdné! Jedinou podmínkou jsou kola, aby bylo možné vozidlo transportovat.

Kolik peněz dostanete? To zjistíte předem

Jaké částky za autovraky výkup přes Zahotové nabízí? Samozřejmě záleží na stavu vašeho vozidla. Roli hrají mimo jiné:

  • kompletnost vraku (zda má motor, chladič, řídicí desku, celou karosérii, sedadla, převodovku atd.),
  • použitelnost a originalita náhradních dílů,
  • žádanost daných náhradních dílů,
  • náročnost likvidace vašeho vozu.

Vše si ale snadno ověříte online, ještě před tím, než se vůbec zavážete k prodeji. Na webových stránkách společnosti stačí vyplnit co nejpodrobněji informace o vašem vozu a následně vám bude vypracována cenová nabídka.

Konečná cena se může trochu lišit, vše závisí na tom, jak přesně svůj autovrak popíšete. Konečnou částku pak stanoví až zaměstnanec Zahotové, který s vámi přijede sepsat smlouvu a vrak si odveze.

Vy nikam nechodíte, vše vyřídíte z pohodlí domova

Výkup přes Zahotové je velmi komfortní, kromě toho, že si ho online objednáte, totiž nemusíte vůbec nic řešit. Zástupce firmy si přijede k vám domů kamkoliv po ČR a o odvoz autovraku se postará. Vrak si prohlédne, pak podepíšete kupní smlouvu a kromě peněz na ruku dostanete protokol o převzetí. Tím pro vás vlastně záležitost končí.

Společnost Zahotové působí opravdu v celé ČR. Nabízí výkup aut v Liberci, Praze, Brně, ale i těch nejmenších vesnicích. Přijede kamkoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient