25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Nejexkluzivnější auta na světě, která si nemůžeš dovolit

H1: Neuvěřitelné příběhy za volantem: 7 nejšílenějších situací na silnicích

H2: Čtvrtá ranní káva a kouknu z okna – a jen tak mimochodem si vložím kulatý průkaz. Mladý řidič sám sebou ještě takový problém nemá, ale pro nováčky to může být pořádná nervová zátěž. A tak se rozhodl vyrazit na první cestu sám. I když se těmto situacím oblíbeně říká “stehování hlavy”, někdy to vůbec není tak příjemné, jak by se zdálo.

H2: První setkání s pojmem “možné vyhoštění do vesmíru” nemusí být na silnicích vždycky tak strašné, jak se tváří. Někdy stačí jen trocha temperamentu a kliku a člověk se ocitne v nějakém jiném vesmíru, daleko vzdáleném od této reality.

H2: Pivní hněv se multiploval a vznikl vesmír, ve kterém jsem byl jediným pozemským tvorem. Najednou jsem se ocitl uprostřed lidského mraveniště, na kruhovém objezdu, kde nikdo nikoho nevnímal a každý žil jen pro sebe.

H2: Uliční výkriky z okna Škodovky neznají hranic, tedy alespoň to tvrdí ten, kdo je vymezuje.

H2: Vozidlo brandu BMW v pravém rozehřátém světle telefone v ruce “Kate, pracuji na tom, že budu autorkou nejlepšího automobilového článku vůbec.”. Píšu pravidelně na čtené blogy, ale tento je pro mě absolutně jiný.

H2: Z oken ulic vytrhávají rukavice zima, ale atmosféru jsem si dodal neurvalým rozhovorem se sympatickou čačkou v přilbě Ferrari skákající kolem mě.

H2: Pojedeš 250 km v jednom tahu, aniž bys musel čekat na servis, atp.

H2: Na tachometru nesmí zářit oranžový šilhavý plamínek.

H6: Adrenaline

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient