26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Repre od AUDI

Uvažujete nad koupi nového vozu, který by byl mnohem ctižádostivější a reprezentativnější, přitom by měl vynikat perfektními řídícími schopnostmi. Navíc chcete, aby daný vůz vám poskytoval maximální komfort. Potom pro vás máme ideální automobil značky Audi, v němž zažijete jízdní nevšední zážitky.

Model Audi A4 se prodává jak benzínovém, tak i v dieselovém provedení. Řadí se do elegantní vyšší třídy, která nabízí spoustu prostoru. Vyznačuje se báječnou úsporou a ekologičností.

Pod kapotu dieselové varianty naleznete špičkový motor o výkonu 146 koní. Tento model disponuje manuální šestistupňovou převodovkou, ABS (antiblokovací systému), ASR protiprokluzovým systémem, ESP (stabilizaci podvozku), působivými parkovacími senzory, skvělým posilovačem řízení. Nechybí zde ani dokonalý airbag řidiče a spolujezdce, imobilizér, bi-xenonové světlomety, kola z lehkých slitin, atraktivně řešené světlomety, ostřikovače. Vůz spotřebuje zhruba 4,4 litry na sto kilometrů v hodině. Dosahuje maximální rychlosti 215 kilometrů v hodině, zrychlení z nuly na sto bude činit přes 9 sekund.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient