22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Piaggio je jedničkou v oblasti komunální techniky

Obce a města mají na starosti mnoho činností spojených s vedením. Mezi ně se řadí i údržba veřejných prostranství. Obce a města se musejí starat i o toto, což je rozhodně dobře. Je důležité zajišťovat pořádek chodníků, komunikací, parků, cyklostezek apod. V menších obcích jsou pro tyto účely zaměstnávány určité osoby, které zaměstnává samotná obec. Ve městech pak existují třeba technické služby, které se o údržbu městských ploch starají. Taktéž třeba i brigádníci nebo osoby, jež jsou dlouhodobě nezaměstnané často s údržbou pomáhají.

Pokud vzpomeneme, co vše je potřeba v rámci těchto činností udělat, pak se jedná zejména o odvoz odpadu, výsadbu zeleně, sečení travních ploch, odklízení listí na podzim, v zimě je potřeba odhrnovat sníh, dále čistit chodníčky a cesty, ořezávat stromy apod. Je jasné, že holýma rukama vše dělat nelze, proto je nutné zajistit pracovníkům určité nářadí atd. Velice užitečnými pomocníky jsou v těchto případech komunální vozidla. Ty jsou uzpůsobena tak, aby šla práce spojená s údržbou od ruky. Lze nimi odvážet odpad, vysávat listí i odpadky, sekat, shrnovat sníh, zametat, čistit kanálové vpusti atd. Pro každou obec i města jsou komunální vozidla velkým přínosem.

Existuje několik výrobců, jež komunální či užitková vozidla vyrábí. Rádi bychom vám představili komunální vozidla Piaggio. Jejich využití je široké a pomocí nich je možné udržovat chodníky, silnice, parky, cyklostezky, pěší zóny a další obecní plochy podle potřeby. Velkou výhodou těchto vozidel je jejich velikost. Jsou poměrně malá, avšak silná a díky tomu se lze dostat na místa, kam běžná užitková a těžká vozidla nemohou. Zejména třeba historická centra jsou tvořena malými uličkami, stejně tak cestičky v parcích jsou často užší a rozměrově by se na ně jiná vozidla nevešla. Jednoduše se ovládají a velice rychle se s nimi naučí pracovat každý.

Ke komunálním vozidlům Piaggio se dají připevnit nejrůznější nástavby. Konkrétně tato značka má připravených až 80 různých nástaveb, ať už k letnímu či zimnímu použití. Zmiňme např. sekačku, hydraulickou ruku, agresivní kartáč, čistič kanálových vpustí, silniční zametač, vysavač listí, sněhové radlice, stěpkovač, sypač, nakládací zařízení a další.

Jestliže si budete chtít komunální vozidla Piaggio pořídit, můžete vybírat z několika verzí. Velice prodávaný je např. Piaggio Porter, který je v nabídce i v provedení 4×4. Dále je oblíbený Piaggio Porter Maxxi. K nim můžete také pořídit nejrůznější nástavby dle toho, co zrovna potřebujete a využijete. S těmito vozidly bude údržba veřejných prostranství mnohem jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient