22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Subaru Impreza WRX

Hledáte-li nějaký model auto za příznivou cenu, který můžete používat na cesty do zaměstnání, na obchodní schůzky, běžné nákupy či dovolenku a ještě se chcete “vyblbnout”, pak sáhněte po voze Subaru Impreza WRX, v němž poznáte tu správnou radost s jízdy.

Tento vůz má nízce posazené těžiště  spolu s báječným symetrickým pohonem všech kol, díky tomu si plně můžete vychutnat jízdu na volně otevřené silnici. Ještě lépe je na tom motor s plochým čtyřválcem, jenž se může pochlubit úžasným výkonem. Má 230 koní a jeho maximálně točivý moment činí rovných 320 Nm. S tímto autem dosáhnete stovky za necelých šest sekund. Tento model Subaru vyniká maximální rychlostí 209 kilometrů v hodině. Přitom spotřebuje čtrnáct litrů na sto kilometrů, ve výjimečných případech se spotřeba může zvýšit až o tři litry.

Ve voze Subaru Impreza WRX je namontována pětistupňová mechanická převodovka, samozřejmostí je i turbodmychadlo, sportovní brzdný systém, bezpečnostní pedály, modernější výfuk se čtyřmi koncovkami ve sportovnějším stylu. Na automobil nasadíte vhodné pneumatiky a můžete jet.

Vnitřek vozu je plněn tvrdšími plasty, k nejvýraznějším prvkům patří palubní deska, výškově a podélně nastavitelný volant, čalouněné sedačky s bočním vedením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient