18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

7 nejextrémnějších aut všech dob

Sportovní auta jako raketové stroje

Jste připraveni na něco opravdu šíleného? Vezměte si pásy a připravte se na zmatek, protože vám přinášíme sedm nejextrémnějších aut všech dob! Tyto stroje jsou jako raketové lodě na kolech, připravené porazit každého, kdo by se je pokusil vyzvat na závodní dráze.

Porsche 911 GT2 RS: král Nordschleife

První na našem seznamu je legendární Porsche 911 GT2 RS. Toto auto je naprostým králem Nordschleife, nejznámějšího autodromu na světě. S téměř 700 koňskými silami a aerodynamikou jako z Formule 1, GT2 RS vám poskytne adrenalinový zážitek, který jste ještě nikdy nezažili.

Koenigsegg Jesko: dokonalost na čtyřech kolech

Koenigsegg Jesko je synonymem pro dokonalost na čtyřech kolech. Tento švédský superautomobil je vybaven zdokonaleným motorem V8 s dvěma turbodmychadly, který dokáže vygenerovat až 1,600 koní. S maximální rychlostí přes 480 km/h je Jesko připraven zlomit veškeré rekordy.

Bugatti Chiron: král rychlosti

Pokud hovoříme o extrémních autech, nemůžeme vynechat Bugatti Chiron. Tento vůz je opravdovým králem rychlosti, s maximální rychlostí přes 490 km/h. To je rychlost připravená poslat váš adrenalin na nebesa, zatímco se budete držet pevně za volantem.

Aston Martin Valkyrie: zrozený pro okruh

Aston Martin Valkyrie je autem navrženým speciálně pro okruh. S aerodynamikou a technologiemi převzatými z Formule 1, Valkyrie vám umožní pocítit, jaké to je být závodním pilotem. Svrchní okruhové rychlosti přes 350 km/h vám tato bestie ukáže, co opravdový výkon znamená.

Lamborghini Aventador SVJ: spojenec nadzvukového rychlostního rekordu

Lamborghini Aventador SVJ je spojencem nadzvukového rychlostního rekordu. Toto italské monstrum je vybaveno neuvěřitelným V12 motorem, který vám dodá více než dostatek výkonu. S maximální rychlostí přes 350 km/h si můžete být jisti, že vás Aventador SVJ zanechá s nepřekonatelným úsměvem na tváři.

Ferrari SF90 Stradale: hybridní rychlostní střela

Závěrem našeho seznamu je Ferrari SF90 Stradale. Toto auto je hybridní rychlostní střelou, která kombinuje benzínový motor V8 s elektromotory, dosahující až 1,000 koní. SF90 Stradale je Ferrari, které ztělesňuje budoucnost automobilového průmyslu.

Ruská fotografie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient