26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Pět aut, která zaručeně dostane dodávku cigaret a kávy na čas

1. Bugatti Veyron

Nehledě na to, že Bugatti Veyron byl vyroben před více než deseti lety, stále vzbuzuje dojem rychlosti a luxusu. S jejími 1000 koňskými silami a neskutečným zrychlením je Veyron schopen dostat se na 100 km/h za méně než tři sekundy. Ano, správně jste přečetli! Ať už potřebujete dostat dárkový košilový vázáný v krabici zroyce, anebo balíček cigaret z obchodu na opačném konci města, Bugatti Veyron to zvládne s grácií a rychlostí, které nedokáží ani jiná auta.

2. Lamborghini Aventador

Znáte ten pocit, kdy nedostanete jedinému řidiče cigaretu a kávu, ale celou dodávku? S Lamborghini Aventador to není problém. Aventador je elementem pomsty na kolech. A s maximální rychlostí přes 350 km/h vám rychle připomene, že nejste jen poslíček na kávu, ale opravdový šéf ulic. S tímto autem už nikdo nebude otálet s doručením vašeho důležitého balíčku. Navíc Lamborghini vždy vyvolá obdiv kolemjdoucích.

3. Audi RS6 Avant

Je to kombík, ale nikdy neočekávejte, že bude nuda. Audi RS6 Avant je jako ten skvělý zaměstnanec, který přijde v pondělí ráno do práce s naprostou samozřejmostí. S jeho obrovským zavazadlovým prostorem a zrychlením, které je na úrovni sportovního vozu, dokáže tento pracant přepravit cokoliv, co potřebujete kdekoliv na světě. A jestliže se cestou ztratí ve své práci a rozhodne se udělat pár dokonale provedených driftů, je to jenom bonus.

4. Mercedes-Benz G63 AMG 6×6

Pokud máte cíl s největší dávkou extrémního stylu, pak anisujižádný jiný než Mercedes-Benz G63 AMG 6×6. Se svými šesti koly se tento kolos nedá zastavit. Ať už cestuje po asfaltu, nebo terénu, G63 AMG 6×6 bude vždy dostat vaši objednávku před ostatními. Navíc je to taková monstrózní bestie, že budete moci uskutečňovat své dodávky do nejvzdálenějších a nejneuvěřitelnějších míst na světě. Lidé budou ztrácet dech, než si vůbec uvědomí, že doručuješ jejich cigaretu.

5. Ford Mustang

Ať už jste fanouškem klasických amerických aut nebo ne, nemůžeme nezahrnout Ford Mustang na tento seznam. Tohle auto má kůže mocnost a styl. Jakmile slyšíte ten hukot jeho motoru, víte, že nějaké dodání je na cestě a nebude se nechat zastavit ničím. Kromě toho, že V8 motor Mustangu vytvoří nádhernou symfonii, dá vám dostatek výkonu a rychlosti, abyste se dostali na místo určení rychleji, než světlá budoucnost zemí.

Cigaretová pauza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient