18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Suzuki SX4

Auto Buldoček, Tak se přezdívá Suzuki SX4. Říká se, že to není auto, kterým byste každý den chodili do práce nebo vozili děti do školy, je to prostě trochu větší vozítko. I když na druhé straně je to auto do terénu a dokáže projet i složitější kopcovitou krajinu bez sebemenšího zaváhání. Muži by nejspíš měli takové auto na zvýšení sebevědomí, ale pro ženu je to nebo lépe řečeno bylo by to auto, kterým by vozila děti, chodila na nákup, do práce a tak dále. Tohle auto se umí docela dobře přizpůsobit jak hustému městskému provozu, tak i klidnějším místům, kde lišky dávají dobrou noc.

Buldoček vás dokáže v podstatě odvézt, kam se vám zamane, i kdyby to mělo být na hory či na nějakou přehradu. O ženách se říká, že neumí parkovat a couvat, ale se Suzuki SX4 to půjde tak nějak samo. Podle terénu, kde se zrovna nacházíte, si můžete zvolit pohon přední nápravy nebo na všechny čtyři kola, případně to necháte na automat. Tenhle automobil je nabízený v několika verzích, jak cenových, tak i barevných. Cenová relace se pohybuje od 289 900 Kč až zhruba po 454 900 Kč. Liší se to právě podle verzí – máme tu například verzi s manuální pětistupňovou převodovkou či se šestistupňovou převodovkou.

Barev je celkem devět a nejoblíbenější je asi červená. Suzuki SX4 má kupříkladu bezklíčové otvírání dveří, ale i startování na stejném principu. Zpětná zrcátka se dají sklopit pomocí tlačítka. Výhodou je přehledná palubní deska a po menších úpravách i větší zavazadlový prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient