19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Top 10 extrémních supersportů, které vás dostanou do sedla

Automobilový svět je plný adrenalinu, rychlosti a věčné touhy po výkonu. Pokud také patříte mezi nadšence, kteří si rádi užívají vysokorychlostní jízdu na silnici i na závodním okruhu, pak je pro vás tento článek. Připravte se na neuvěřitelnou jízdu s naším výběrem nejextrémnějších supersportů na trhu.

1. Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

Nezačneme ničím menším než s více než 1000 koni pod kapotou. Bugatti Veyron 16.4 Super Sport je opravdovým králem mezi supersporty. S maximální rychlostí přesahující 400 km/h a cenou, která dosahuje výšky oblak, je tento automobil symbolem luxusu a výkonu.

2. Koenigsegg Agera RS

Pokud hledáte dokonalost, pak ji najdete v Koenigsegg Agera RS. S aerodynamickým designem, neuvěřitelným zrychlením a výkonem 1160 koní je tento automobil jako raketa na kolečkách. Je nepokořitelný ve svém segmentu.

3. Porsche 911 GT2 RS

Porsche 911 GT2 RS je jako stvořené pro ty, kteří milují kombinaci elegance a brutalit. S více než 700 koni, které se řítí na zadní kola, tento německý supersport je jedním z nejostřejších nástrojů na závodní dráze i ve vašem garáži.

4. Lamborghini Aventador SVJ

Svět Lamborghini je synonymem extrémů a jejich model Aventador SVJ je dalším důkazem. S brutálním výkonem a agresivním designem je toto auto skutečným zvířetem silnic. Jedná se o vrcholný model italské značky, který vám doslova vyrazí dech.

5. McLaren Senna

Senna byl jmenován po slavném brazilském jezdci Formule 1 Ayrtonu Sennovi a tento automobil ho opravdu ctí. McLaren Senna nabízí nekompromisní rychlost a výkon, který vás přiměje se ponořit do závodnického prostředí.

6. Ferrari LaFerrari

Toto není obyčejné Ferrari. LaFerrari je hybridní supersport, který kombinuje výkonný benzínový motor s elektrickým motorem. To mu dává impozantní výkon a zároveň také nižší spotřebu. Je to jedno z nejrychlejších aut, které byly kdy vyrobeny.

7. Aston Martin Valkyrie

Valkyrie je výsledkem spolupráce mezi Aston Martinem a Red Bullem Racing. Tento automobil je bezpochyby extrémní z každého úhlu. S aerodynamickým designem a výkonem V12 motoru nabízí Valkyrie adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete.

8. Mercedes-AMG One

Pakliže toužíte po okamžitém přenesení formule 1 na silnici, pak je Mercedes-AMG One pro vás. Tento supersport je napájen hybridním motorem, který poskytuje kvantum výkonu, díky němuž se cítíte jako závodník profesionál.

9. Rimac C_Two

Jedná se o nejvýkonnější elektrické auto na trhu, které nabízí až 1914 koní. S ohromujícím zrychlením a futuristickým designem se Rimac C_Two řadí mezi nejextrémnější automobily na trhu.

10. Hennessey Venom F5

Vraťme se k více než 1600 koním pod kapotou. Hennessey Venom F5 je doslova stvořen pro extrémní rychlost. S ním se můžete těšit na adrenalin, který vám bude dunět v uších při každém stisknutí plynového pedálu.

Králové silnice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient