18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Top 5 nejextravagantnějších automobilů všech dob

1. Bugatti Chiron Super Sport 300+

Kdo by nechtěl řídit auto, které dokáže dosáhnout rychlosti přes 480 km/h? Bugatti Chiron Super Sport 300+ není jen automobil, je to technologický zázrak na čtyřech kolech. S cenovkou okolo 3,5 milionu dolarů se jedná o jedno z nejdražších aut na světě.

2. Lamborghini Veneno

Lamborghini Veneno není jen auto, je to umělecké dílo na kolech. S agresivním designem a cenou kolem 4 milionů dolarů patří mezi nejluxusnější vozy na trhu. S maximální rychlostí přes 350 km/h to rozhodně není auto pro slabé povahy.

3. Rolls-Royce Sweptail

Pro ty, kteří chtějí skutečně jedinečné auto, je tu Rolls-Royce Sweptail. Tento luxusní automobil byl vyroben na zakázku pro jednoho bohatého zákazníka a byl prodán za více než 13 milionů dolarů. Každý detail na tomto voze je řemeslnicky zdokonalený a každá jízda v něm je jako cestování v čase.

4. Koenigsegg Jesko

Švédský výrobce Koenigsegg se této kategorie nezalekl a představil model Jesko. S cenou okolo 3 milionů dolarů a maximální rychlostí přes 480 km/h se jedná o auto, které rozhodně nezůstane nepovšimnuto.

5. Zenvo TS1 GT

Dánský výrobce Zenvo představil svou novou lahůdku Zenvo TS1 GT. S cenou 1,2 milionů dolarů a neuvěřitelným výkonem je to auto, které si zaslouží být v našem žebříčku nejextravagantnějších automobilů všech dob.

automobil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient